מנועים לרכב

הרכבת מנועים מא' עד ת' , תהליך מלא של יבוא כל סוגי המנועים, מנועי בנזין ומנועי דיזל. הרכבה, בדיקות ממוחשבות ונסיעת מבחן והכל תחת קורת גג אחת !

החלפת המנוע כוללת:

  • החלפת רצועת תזמון חדשה (רצועת טיימינג)
  • החלפת משאבת מים חדשה
  • ניקוי, שיפוץ או החלפת מצנן המים וצינורות מערכת הקירור
  • החלפת מחזירי שמן
  • החלפת שמן ופילטר שמן
  • תעודת אחריות

מנועים מיוחדים בהזמנה

קבוצת מנועי זהב בע"מ מתמחה באיתור ויבוא, מנועים מיוחדים ונדירים מהארץ ומחו"ל.
מנועים ומכללים לרכב נדיר:
פורש, איבקו, יגואר, מרצדס, לנדרובר, ספרינטר, ועוד...
מנועים ומכללים לרכב אספנות אירופאי:
ווקסהול, פורד, אילמן, מוריס ועוד...
מנועים ומכללים לרכב משופר:
קוסוורט, הונדה, BMW, פז'ו ועוד...

מבחר מנועים הגדול בישראל

מנועים לרכב אאודי, מנועים לרכב ב.מ.וו, מנועים לרכב ביואיק, מנועים לרכב גיפ, מנועים לרכב ג'י מ סי, מנועים לרכב דייהטסו, מנועים לרכב דודג', מנועים לרכב הונדה, מנועים לרכב דייהו, מנועים לרכב וולוו, מנועים לרכב טויוטה, מנועים לרכב טויוטה, מנועים לרכב יגואר, מנועים לרכב יונדאי, מנועים לרכב לנציה, מנועים לרכב מזדה, מנועים לרכב מיצובישי, מנועים לרכב מרצדס, מנועים לרכב ניסן, מנועים לרכב סאאב, מנועים לרכב סובארו, מנועים לרכב סוזוקי, מנועים לרכב סיאט, מנועים לרכב סיטרואן, מנועים לרכב סקודה, מנועים לרכב פג'ו, מנועים לרכב פולקסווגן, מנועים לרכב פונטיאק, מנועים לרכב פורד, מנועים לרכב פיאט, מנועים לרכב קאדילאק, מנועים לרכב קאיה, מנועים לרכב קרייזלר, מנועים לרכב רובר, מנועים לרכב רנו, מנועים לרכב שברולט.

מנועים לרכב
מנועים לרכביבוא מנועים לרכביבוא מנועים לרכביבוא מנועים לרכבמנועים לרכב

שאלות נפוצות על מנועים לרכב

שאלה: מזה "מנוע מנפח" ?
תשובה: מנוע מנפח = מנוע גמור, צריך להחליף מנוע, או לחילופין המנוע צריך שיפוץ יסודי. מנוע מנפח זהו סלנג למנוע עם אטימה לקויה של הצילינדרים, בהם נמצאים תאי השריפת תערובת הדלק. המנוע בעצם "מנפח" את חלל הארכובה בתערובת שאמורה להדחס אך בורחת מתאי השריפה. הכי נכון לעשות בדיקה כשהמנוע חם, בנשם.

שאלה: כשאני נוסע לבד ברכב המנוע כמעט אינו צורך דלק כשאני נוסע עם עוד 4 אנשים ישנה צריכת דלק גבוהה בהרבה, האם זה יכול להיות בגלל בעיה במנוע?
תשובה: על פניו זו לא בעיה במנוע, עוד ארבעה אנשים זה עוד תוספת של 290 קילו בערך, הסחיבה של המנוע תהייה יותר מאומצת והמנוע יצרוך יותר דלק.

שאלה:האם אני יכול לעשות שטיפת מנוע לבד?
תשובה: לא ממולץ, ובכלל בשביל מה לשטוף מנוע? זה יכול ליצור תקלות... ישנו ניקוי פנימי אינפוזיה או פלאש למנוע לפני החלפת השמן וזה נעשה ע"י אדם מקצועי.

שאלה: מזה מנוע לרכב 16V ?
תשובה: 16 שסתומים - 8 שסתומי יניקה, ושמונה שסתומי פליטה. זהו מנוע נפוץ ברכב פרטי, תצורת מנוע זו משפרת את ביצועי המנוע בסל"ד גבוה.

שאלה: יש לי רכב בן 12 שנה הרכב "עמד" כמעט חצי שנה פרט לנסיעות קצרות, יש משהו שעלי לעשות?
תשובה: רצוי להחליף שמן מנוע, בדוק או החלף את רצועת הטיימינג, אם לא החלפת נוזל בלמים בשלוש שנים האחרונות, החלף נוזל בלמים.

שאלה: כמה צריך להיות נפח מנוע לרכב שטח?
תשובה: נפח מנוע לרכב שטח לא יעלה על 750 סמ"ק, ומהירות הרכב לא תעלה על 40 קמ"ש, על פי תקנות התעבורה מיום 17/08/2005.

שאלה: האם אפשר להגדיל דחיסה של מנוע טורבו דיזל בלי להחליף מערכת ניהול מנוע ובלי להחליף טורבו ?
תשובה: מנוע דיזל אפשר לשפר, להחליף מכללים ולבצע שינויים מכנים, אך בדור החדש של המנועים, כאלה עם מסילה משותפת, הזרקה ישירה ומחשבי ניהול, זה מיותר. שיפורי אלקטרוניקה כדוגמת שינוי תוכנת ניהול מנוע יתנו תוצאות מרשימות ללא החלפה של שום מכלול.