אודות קבוצת מנועי זהב בע"מ

יבוא, שיווק והרכבת מנועים

קבוצת מנועי זהב בע"מ נוסדה בשנת 1987, ומאז משמשת כמרכז ארצי ליבוא מכירה והרכבה של מנועים, תיבות הילוכים ומכללים לכל סוגי הרכבים. החברה, הגדולה מסוגה בישראל, מייבאת לארץ מידי חודש מעל 300 מנועים ותיבות הילוכים לכלי רכב אירופיים, יפניים, קוריאניים אמריקאנים המונעים בבנזין או בדיזל .

קבוצת מנועי זהב בע"מ מייבאת ומשווקת את כל סוגי המנועים, דיזל ובנזין, חלקי חילוף איכותיים ישירות מהיבואן, ללא פערי תיווך, ומתקינה אותם ברכבים השונים הזקוקים לטיפול ולהחלפת חלקים. ניתן לבצע הזמנות מיוחדות, וליהנות מייעוץ מקצועי ומשירותים מיוחדים לכל סוגי הרכבים. החברה מעניקה אחריות מלאה על כל המוצרים וברשותה תקן של משרד התחבורה.
והכל תחת קורת גג אחת.

כל המנועים, תיבות ההילוכים והמכללים, מיובאים בלעדית על ידינו, איננו נעזרים בספקי משנה בארץ. כל הקשר עם הספקים בחו"ל, נעשה על ידינו במישרין, כדי לחסוך פערי תיווך, וכדי לפקח על טיב ואופן הטובין המשווקים על ידינו.

בנוסף ליבוא והספקת כל החלקים הדרושים, אנו עובדים עם מוסכים מורשים, המיואשים על ידי צוות מקצועי ומיומן, המתמחה בשיפוץ מנועי בנזין ודיזל מכל הסוגים, גם מנועים לרכבים מיוחדים ואופנועים, הצוות בעל ותק רב וניסיון עשיר בתחומו, המספק שירות יעיל ואדיב ללקוחותינו. כל עבודות במוסכים, מבוצעות באופן איכותי ואמין ותוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים.

מנועי זהב
מנועים לרכב מנועים לרכביבוא מנועים לרכביבוא מנועים לרכביבוא מנועים לרכב